Skontaktuj się z nami!
ursd@utp.edu.pl

XXX Zjazd PDUT w Rzeszowie

W dniach 25-27 listopada w Rzeszowie odbył się XXX Zjazd Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych, na którym do Zarządu Porozumienia została wybrana wiceprzewodnicząca URSD UTP Angela Andrzejewska (WIM).

Na nową kadencję do Zarządu wybrano następujące osoby:

– mgr inż. Mateusz Ficek (Politechnika Gdańska) – przewodniczący
– mgr inż. Wojciech Sajdak (Akademia Górniczo-Hutniczna w Krakowie) – wiceprzewodniczący
– mgr inż. Angela Andrzejewska (Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy w Bydgoszczy) – sekretarz

Porozumienie Doktorantów Uczelni Technicznych (PDUT) to inicjatywa doktorantów zrzeszająca 20 Uczelni Wyższych o profilu technicznym oparta na wzajemnej współpracy i wymianie doświadczeń. Zarząd PDUT reprezentuje interesy doktorantów Uczelni Technicznych funkcjonujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.