Skontaktuj się z nami!
ursd@utp.edu.pl

Szkolenie savoir-vivre

2 czerwca 2017 roku URSD organizuje szkolenie savoir-vivre dla inżynierów, które poprowadzi dr Łukasz Kosiński, absolwent Akademii Dyplomatycznej przy Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych oraz Wydziału Humanistycznego UKW w Bydgoszczy. Założyciel Akademii Młodych Dyplomatów w Bydgoszczy, opiekun Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy, autor i realizator projektów związanych z zagadnieniami dyplomacji publicznej i kulturalnej dofinansowywanych przez Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Edukacji Narodowej, Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty i realizowanych w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych.

Szkolenie jest dedykowane studentom i doktorantom. Odbędzie się 2 czerwca w godz. 16-18 w Auli A1 Auditorium Novum na kampusie UTP przy Al. prof. Kaliskiego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny tutaj. Rejestracja jest konieczna ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz konieczność wcześniejszego przygotowania certyfikatów dla Uczestników szkolenia. Termin rejestracji mija 31 maja!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!