Skontaktuj się z nami!
ursd@utp.edu.pl

XXXIII Zjazd Szkoleniowo-Wyborczy PDUT

W dniach 8-10 grudnia 2017 roku na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy odbył się XXXIII Zjazd Szkoleniowo-Wyborczy Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych, którego organizatorem była Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów UTP. W zjeździe udział wzięło niemal trzydziestu przedstawicieli uczelni technicznych z całej Polski. Podczas trzydniowego spotkania debatowano nad problemami samorządów doktoranckich w kraju oraz przeprowadzono wybory nowego Zarządu PDUT, który obejmie swoje stanowiska z początkiem 2018 roku. Uczestnicy wzięli również udział w warsztatach Savoir-vivre prowadzonych przez dra Łukasza Kosińskiego oraz Design Thinking prowadzonych przez dr inż. Magdalenę Kowalską (SHOPA).

W skład nowego Zarządu weszli:

• Przewodniczący: mgr inż. Angela Andrzejewska, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im.
    J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy;
  • Wiceprzewodniczący: mgr inż. Konrad Kluwak, Politechnika Wrocławska;
  • Sekretarz: mgr inż. Agata Nowak, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki.

Członkom nowego Zarządu gratulujemy i życzymy owocnej współpracy w ramach PDUT.